Yhteystiedot

Westwood

Työmiehenkatu 1-3
66900 Uusikaarlepyy

puh: +358 (0)6 781 7100
sähköposti: info@westwood.fi

Westwoodin tehdas on Uudessakaarlepyyssä Pohjanmaalla

Lähetä viesti

Lähetä yksityiskohtaisempi tarjouspyyntö

Täytä tarjouspyyntö ja myyjämme ottaa yhteyttä.

Toimitus

Pohjapiirustukset ja mitat

Määrittele porras

Kaidemallit
BasicScandicNordicClassicContinentalElegantOmavalintainen

Lisävarusteet
Lapsiportti yläkertaanLapsiportti alakertaanLiukuesteetLeveämpi lähtöaskelma ("bullnose")

Asennus ja rahti

Lisävalinnat
Kuljetus rakennuspaikalleAsennus

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Näyttelyt

Jälleenmyyjät ja Porrastalo-myymälät

Soita ja varaa aika porrasnäyttelyyn

Westwood Porrastalo Vantaa

Talo Talo
Riihitontuntie 1
01720 Vantaa

Anders Wargh | Stefan Nyman
sähköposti: info@westwood.fi
puh: 040 7741000

Porrastalo Oulu

Tapsitie 6
90620 Oulu

Seppo Rensujeff
sähköposti: seppo.rensujeff@westwood.fi
puh: 0400 322 017
www.oulunporrastalo.fi

Myynti

Myynti Uudenkaarlepyyn tehtaalta

Anders Wargh
puh: 040 5582408
sähköposti: anders.wargh@westwood.fi

Pohjois-Suomi

Seppo Rensujeff
puh: 0400 322 017
sähköposti: seppo.rensujeff@westwood.fi

Jeremias Rensujeff
puh: 040 5525391
sähköposti: jeremias.rensujeff@westwood.fi

Etelä-Suomi

Rakennusliikkeet, talotehtaat ja yksityisasiakkaat

puh: 040 7741000

Anders Wargh
sähköposti: anders.wargh@westwood.fi

Stefan Nyman
sähköposti: stefan.nyman@westwood.fi

Tampere ja Pirkanmaa

Juha Jokinen
puh: 0400 672026
sähköposti: info@westwood.fi

Myyntipäällikkö

Stefan Nyman
puh: 040 7598090
sähköposti: stefan.nyman@westwood.fi

Turku

Tapani Raunio
puh: 040 5541939
sähköposti: tapani.raunio@westwood.fi

Hallinto

Johto & Hallinto

Stefan Nyman
Myynti
puh: +358 (0)40 7598 090
sähköposti: stefan.nyman@westwood.fi

Rickard Snellman
Toimitusjohtaja / Talous / Markkinointi / Toimitukset / Reklamaatiot
puh: +358 (0)40 486 6808
sähköposti: rickard.snellman@westwood.fi

Anders Wargh
Hankinta / Myynti
puh: +358 (0)40 558 2408
sähköposti: anders.wargh@westwood.fi

Glenn Sundström
Tuotanto / Suunnittelu
puh: +358 (0)50 5667818
sähköposti: glenn.sundstrom@westwood.fi

Andreas Linqvist
Suunnittelu / Tuotekehitys
puh: +358 (0)6 781 7100
sähköposti: andreas.linqvist@westwood.fi