Yhteystiedot

Westwood

Työmiehenkatu 1-3
66900 Uusikaarlepyy

puh: +358 (0)6 781 7100
sähköposti: info@westwood.fi

Westwoodin tehdas on Uudessakaarlepyyssä Pohjanmaalla.

Lähetä viesti

    Lähetä yksityiskohtaisempi tarjouspyyntö

    Täytä tarjouspyyntö ja myyjämme ottaa yhteyttä.

    Toimitus

    Pohjapiirustukset ja mitat

    Määrittele porras

    Kaidemallit
    BasicScandicNordicClassicContinentalElegantOmavalintainen

    Lisävarusteet
    Lapsiportti yläkertaanLapsiportti alakertaanLiukuesteetLeveämpi lähtöaskelma ("bullnose")

    Asennus ja rahti

    Lisävalinnat
    Kuljetus rakennuspaikalleAsennus

    Tämän sivun suojaa reCAPTCHA, mikä tarkoittaa, että Googlen tietosuojakäytännöt ja käyttöehdot ovat voimassa.

    Myynti

    Myynti Uudenkaarlepyyn tehtaalta

    Anders Wargh
    puh: +358 (0)40 558 2408
    sähköposti: anders.wargh@westwood.fi

    Pohjois-Suomi

    Seppo Rensujeff
    puh: +358 (0)400 322 017
    sähköposti: seppo.rensujeff@westwood.fi

    Jeremias Rensujeff
    puh: +358 (0)40 552 5391
    sähköposti: jeremias.rensujeff@westwood.fi

    Etelä-Suomi

    Rakennusliikkeet, talotehtaat ja yksityisasiakkaat.

    puh: +358 (0)40 774 1000

    Anders Wargh
    sähköposti: anders.wargh@westwood.fi

    Stefan Nyman
    sähköposti: stefan.nyman@westwood.fi

    Turku

    Tapani Raunio
    puh: +358 (0)40 554 1939
    sähköposti: tapani.raunio@westwood.fi

    Myyntipäällikkö / Asennukset

    Stefan Nyman
    puh: +358 (0)40 759 8090
    sähköposti: stefan.nyman@westwood.fi

    Muu Suomi

    Kaj Backa
    puh: +358 (0)400 804 681
    sähköposti: kaj.backa@westwood.fi

    Hallinto

    Johto & Hallinto

    Stefan Nyman
    Myynti
    puh: +358 (0)40 7598 090
    sähköposti: stefan.nyman@westwood.fi

    Kaj Backa
    Myynti / Asiakaspalvelu / Reklamaatiot
    puh: +358 (0)6 781 7100
    mobiili: +358 (0)400 804 681
    sähköposti: kaj.backa@westwood.fi

    Anders Wargh
    Hankinta / Myynti
    puh: +358 (0)40 558 2408
    sähköposti: anders.wargh@westwood.fi

    Glenn Sundström
    Tuotanto / Suunnittelu / Toimitukset
    puh: +358 (0)50 566 7818
    sähköposti: glenn.sundstrom@westwood.fi

    Andreas Linqvist
    Suunnittelu / Tuotekehitys
    puh: +358 (0)6 781 7100
    sähköposti: andreas.linqvist@westwood.fi

    Rickard Snellman
    Toimitusjohtaja / Talous / Markkinointi
    puh: +358 (0)40 486 6808
    sähköposti: rickard.snellman@westwood.fi

    Näyttelyt

    Jälleenmyyjät ja Porrastalo-myymälät

    Soita ja varaa aika porrasnäyttelyyn.

    Westwood Porrastalo Vantaa

    Talo Talo
    Riihitontuntie 1
    01720 Vantaa

    Anders Wargh | Stefan Nyman
    sähköposti: info@westwood.fi
    puh: +358 (0)40 774 1000

    Porrastalo Oulu

    Tapsitie 6
    90620 Oulu

    Seppo Rensujeff
    sähköposti: seppo.rensujeff@westwood.fi
    puh: +358 (0)400 322 017
    www.oulunporrastalo.fi