Kontaktuppgifter

Westwood

Arbetaregatan 1 – 3
66900 Nykarleby

tel: +358 (0)6 781 7100
e-post: info@westwood.fi

Westwoods fabrik finns i Nykarleby i Österbotten

Skicka ett meddelande

Sänd in en utförlig offertförfrågan

Fyll i offertförfrågan och våra försäljare kontaktar dig.

Leverans

Bottenritningar och mått

Definiera trappan

Räckmodell
BasicScandicNordicClassicContinentalElegantEgen definierad

Tilläggsutrustning
Barngrind i övre våningBarngrind i nedre våningHalkskyddBreddat startsteg ("bullnose")

Montering och frakt

Optionerna
Transport till byggplatsenMontering

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Utställningar

Återförsäljare och Porrastalo- försäljningspunkter

Ring och boka tid för att ta del av utställningarna

Westwood Porrastalo Vanda

Talo Talo
Ritomtevägen 1
01720 Vanda

Anders Wargh | Stefan Nyman
e-post: info@westwood.fi
telefon: 040 7741000

Porrastalo Uleåborg

Tapsitie 6
90620 Uleåborg

Seppo Rensujeff
e-post: seppo.rensujeff@westwood.fi
telefon: 0400 322 017
www.oulunporrastalo.fi

Försäljning

Fabriksförsäljning Nykarleby

Anders Wargh
telefon: 040 5582408
e-post: anders.wargh@westwood.fi

Norra Finland

Seppo Rensujeff
telefon: 0400 322 017
e-post: seppo.rensujeff@westwood.fi

Jeremias Rensujeff
telefon: 040 5525391
e-post: jeremias.rensujeff@westwood.fi

Södra Finland

Byggföretag, husfabriker och privatkunder

telefon: 040 7741000

Anders Wargh
e-post: anders.wargh@westwood.fi

Stefan Nyman
e-post: stefan.nyman@westwood.fi

Tammerfors och Birkaland

Juha Jokinen
telefon: 0400 672026
e-post: info@westwood.fi

Försäljningschef

Stefan Nyman
telefon: 040 7598090
e-post: stefan.nyman@westwood.fi

Åbo

Tapani Raunio
telefon: 040 5541939
e-post: tapani.raunio@westwood.fi

Administration

Ledning & Administration

Stefan Nyman
Försäljning
telefon: +358 (0)40 7598 090
e-post: stefan.nyman@westwood.fi

Rickard Snellman
VD / Ekonomi / Marknadsföring
telefon: +358 (0)40 486 6808
e-post: rickard.snellman@westwood.fi

Anders Wargh
Inköp / Försäljning
telefon: +358 (0)40 558 2408
e-post: anders.wargh@westwood.fi

Glenn Sundström
Produktion / Konstruktion
telefon: +358 (0)50 5667818
e-post: glenn.sundstrom@westwood.fi

Andreas Linqvist
Konstruktion / produktutveckling
telefon: +358 (0)6 781 7100
e-post: andreas.linqvist@westwood.fi

Lina Ede
Leveranser / Reklamationer
telefon: +358 (0) 400 854164
e-post: lina.ede@westwood.fi