Kontaktuppgifter

Westwood

Arbetaregatan 1 – 3
66900 Nykarleby

tel: +358 (0)6 781 7100
e-post: info@westwood.fi

Westwoods fabrik finns i Nykarleby i Österbotten.

Skicka ett meddelande

    Sänd in en utförlig offertförfrågan

    Fyll i offertförfrågan och våra försäljare kontaktar dig.

    Leverans

    Bottenritningar och mått

    Definiera trappan

    Räckmodell
    BasicScandicNordicClassicContinentalElegantEgen definierad

    Tilläggsutrustning
    Barngrind i övre våningBarngrind i nedre våningHalkskyddBreddat startsteg ("bullnose")

    Montering och frakt

    Optionerna
    Transport till byggplatsenMontering

    Den här sidan skyddas av reCAPTCHA, vilket innebär att Googles Sekretesspolicy och Användarvillkor gäller.

    Försäljning

    Fabriksförsäljning Nykarleby

    Kaj Backa
    telefon: +358 (0)400 804 681
    e-post: kaj.backa@westwood.fi

    Anders Wargh (företagskunder)
    telefon: +358 (0)40 558 2408
    e-post: anders.wargh@westwood.fi

    Norra Finland

    Seppo Rensujeff
    telefon: +358 (0)400 322 017
    e-post: seppo.rensujeff@westwood.fi

    Jeremias Rensujeff
    telefon: +358 (0)40 552 5391
    e-post: jeremias.rensujeff@westwood.fi

    Södra Finland

    Byggföretag, husfabriker och privatkunder.

    telefon: +358 (0)40 774 1000

    Anders Wargh
    e-post: anders.wargh@westwood.fi

    Stefan Nyman
    e-post: stefan.nyman@westwood.fi

    Åbo

    Tapani Raunio
    telefon: +358 (0)40 554 1939
    e-post: tapani.raunio@westwood.fi

    Försäljningschef / Monteringar

    Stefan Nyman
    telefon: +358 (0)40 759 8090
    e-post: stefan.nyman@westwood.fi

    Östra Finland

    Jorma Markkanen
    tel: +358 40 512 6703
    e-post: jorma.markkanen@instomark.fi

    Mari Jussila
    tel: +358 400 632 725
    e-post: mari.jussila@instomark.fi

    Administration

    Ledning & Administration

    Kaj Backa
    Försäljning / Customer Support / Reklamationer
    telefon: +358 (0)6 781 7100
    mobil: +358 (0)400 804 681
    e-post: kaj.backa@westwood.fi

    Stefan Nyman
    Försäljning / Inköp / Monteringar
    telefon: +358 (0)40 7598 090
    e-post: stefan.nyman@westwood.fi

    Anders Wargh
    Försäljning: projektkunder samt privata södra Finland
    telefon: +358 (0)40 558 2408
    e-post: anders.wargh@westwood.fi

    Glenn Sundström
    Produktion / Konstruktion / Leveranser
    telefon: +358 (0)50 566 7818
    e-post: glenn.sundstrom@westwood.fi

    Andreas Linqvist
    Konstruktion / produktutveckling
    telefon: +358 (0)6 781 7100
    e-post: andreas.linqvist@westwood.fi

    Rickard Snellman
    VD / Ekonomi / Marknadsföring
    telefon: +358 (0)40 486 6808
    e-post: rickard.snellman@westwood.fi

    Utställningar

    Återförsäljare och Porrastalo- försäljningspunkter

    Ring och boka tid för att ta del av utställningarna.

    Westwood Porrastalo Vanda

    Talo Talo
    Ritomtevägen 1
    01720 Vanda

    Anders Wargh | Stefan Nyman
    e-post: info@westwood.fi
    telefon: +358 (0)40 774 1000

    Porrastalo Uleåborg

    Tapsitie 6
    90620 Uleåborg

    Seppo Rensujeff
    e-post: seppo.rensujeff@westwood.fi
    telefon: +358 (0)400 322 017
    www.oulunporrastalo.fi

    Westwood Showroom – Fabriken i Österbotten

    Arbetaregatan 1-3
    66900 Nykarleby

    Växel / kundbetjäning
    e-post: info@westwood.fi
    tel: +358 6 781 7100

    Utställning Östra Finland

    Instomark Oy

    Warkauden portti
    Kiertotie 2
    78210 Varkaus

    Tel: (Jorma): +358 (0)40 512 6703