Kontaktuppgifter

Westwood

Arbetaregatan 1 – 3
66900 Nykarleby

tel: +358 (0)6 781 7100
e-post: info@westwood.fi

Westwoods fabrik finns i Nykarleby i Österbotten

Skicka ett meddelande

Sänd in en utförlig offertförfrågan

Fyll i offertförfrågan och våra försäljare kontaktar dig.

Leverans

Bottenritningar och mått

Definiera trappan

Räckmodell
BasicScandicNordicClassicContinentalElegantEgen definierad

Tilläggsutrustning
Barngrind i övre våningBarngrind i nedre våningHalkskyddBreddat startsteg ("bullnose")

Montering och frakt

Optionerna
Transport till byggplatsenMontering

Den här sidan skyddas av reCAPTCHA, vilket innebär att Googles Sekretesspolicy och Användarvillkor gäller.

Utställningar

Återförsäljare och Porrastalo- försäljningspunkter

Ring och boka tid för att ta del av utställningarna

Westwood Porrastalo Vanda

Talo Talo
Ritomtevägen 1
01720 Vanda

Anders Wargh | Stefan Nyman
e-post: info@westwood.fi
telefon: 040 7741000

Porrastalo Uleåborg

Tapsitie 6
90620 Uleåborg

Seppo Rensujeff
e-post: seppo.rensujeff@westwood.fi
telefon: 0400 322 017
www.oulunporrastalo.fi

Försäljning

Fabriksförsäljning Nykarleby

Anders Wargh
telefon: 040 5582408
e-post: anders.wargh@westwood.fi

Norra Finland

Seppo Rensujeff
telefon: 0400 322 017
e-post: seppo.rensujeff@westwood.fi

Jeremias Rensujeff
telefon: 040 5525391
e-post: jeremias.rensujeff@westwood.fi

Södra Finland

Byggföretag, husfabriker och privatkunder

telefon: 040 7741000

Anders Wargh
e-post: anders.wargh@westwood.fi

Stefan Nyman
e-post: stefan.nyman@westwood.fi

Försäljningschef

Stefan Nyman
telefon: 040 7598090
e-post: stefan.nyman@westwood.fi

Åbo

Tapani Raunio
telefon: 040 5541939
e-post: tapani.raunio@westwood.fi

Administration

Ledning & Administration

Stefan Nyman
Försäljning
telefon: +358 (0)40 7598 090
e-post: stefan.nyman@westwood.fi

Sanna Wiklund
Customer Support / Reklamationer
telefon: +358 (0)40 486 6808
e-post: sanna.wiklund@westwood.fi

Anders Wargh
Inköp / Försäljning
telefon: +358 (0)40 558 2408
e-post: anders.wargh@westwood.fi

Glenn Sundström
Produktion / Konstruktion / Leveranser
telefon: +358 (0)50 5667818
e-post: glenn.sundstrom@westwood.fi

Andreas Linqvist
Konstruktion / produktutveckling
telefon: +358 (0)6 781 7100
e-post: andreas.linqvist@westwood.fi

Rickard Snellman
VD / Ekonomi / Marknadsföring / Leveranser / Reklamationer
telefon: +358 (0)40 486 6808
e-post: rickard.snellman@westwood.fi