Yhteystiedot

Westwood

Työmiehenkatu 1-3
66900 Uusikaarlepyy

puh: +358 (0)6 781 7100
sähköposti: info@westwood.fi

Westwoodin tehdas on Uudessakaarlepyyssä Pohjanmaalla.

Myynti

Myynti Uudenkaarlepyyn tehtaalta

Kaj Backa
puh: +358 (0)400 804 681
sähköposti: kaj.backa@westwood.fi

Anders Wargh (yritysasiakkaat)
puh: +358 (0)40 558 2408
sähköposti: anders.wargh@westwood.fi

Pohjois-Suomi

Seppo Rensujeff
puh: +358 (0)400 322 017
sähköposti: seppo.rensujeff@oulunporrastalo.fi

Jeremias Rensujeff
puh: +358 (0)40 552 5391
sähköposti: jeremias.rensujeff@oulunporrastalo.fi

Etelä-Suomi

Rakennusliikkeet, talotehtaat ja yksityisasiakkaat.

Anders Wargh
sähköposti: anders.wargh@westwood.fi

puh: +358 (0)40 558 2408

Turku

Tapani Raunio
puh: +358 (0)40 554 1939
sähköposti: tapani.raunio@westwood.fi

After sales (asennukset, reklamaatiot)

Björn Nybacka
puh: +358 (0)50 516 6618
sähköposti: bjorn.nybacka@westwood.fi

Itä-Suomi

Jorma Markkanen
puh: +358 40 512 6703
sähköposti: jorma.markkanen@instomark.fi

Mari Jussila
puh: +358 400 632 725
sähköposti: mari.jussila@instomark.fi

Hallinto

Johto & Hallinto

Jenna Linqvist
Asiakaspalvelu / Myynti
puh: +358 (0)40 7741 000
sähköposti: jenna.linqvist@westwood.fi

Anders Wargh
KAM / Myynti talotehtaat / projektit
puh: +358 (0)40 558 2408
sähköposti: anders.wargh@westwood.fi

Björn Nybacka
After sales (Asennukset, Reklamaatiot) / Myynti Rakennusliikkeet

puh: +358 (0)50 516 6618
sähköposti: bjorn.nybacka@westwood.fi

Kaj Backa
Myynti / kuluttajat
mobiili: +358 (0)400 804 681
sähköposti: kaj.backa@westwood.fi

 

Glenn Sundström
Tuotanto / Suunnittelu
puh: +358 (0)50 566 7818
sähköposti: glenn.sundstrom@westwood.fi

Andreas Linqvist
Suunnittelu
puh: +358 (0)6 781 7100
sähköposti: andreas.linqvist@westwood.fi

Rickard Snellman
Toimitusjohtaja / Talous / Markkinointi
puh: +358 (0)40 486 6808
sähköposti: rickard.snellman@westwood.fi

Minna Ruissaari
Suunnittelu

puh: +358 (0)6 781 7100
sähköposti: minna.ruissaari@westwood.fi

Näyttelyt

Jälleenmyyjät ja Porrastalo-myymälät

Soita ja varaa aika porrasnäyttelyyn.

Talo-talon aukioloajat

Ark. 10-18

La. 10-14

Westwood Porrastalo Vantaa

(Varattava aikaa etukäteen)

Talo Talo
Kalustetie 1
01720 Vantaa

Anders Wargh
sähköposti: anders.wargh@westwood.fi
puh: +358 (0)40 558 2408

Porrastalo Oulu

Tapsitie 6
90620 Oulu

Seppo Rensujeff
sähköposti: seppo.rensujeff@oulunporrastalo.fi
puh: +358 (0)400 322 017
www.oulunporrastalo.fi

Westwood näyttely – Pääkonttori, Pohjanmaalla

Työmiehenkatu 1-3
66900 Uusikaarlepyy

Vaihde / Asiakaspalvelu
sähköposti: info@westwood.fi
puh: +358 6 781 7100

Näyttely Itä-Suomi

Instomark Oy

Warkauden portti
Kiertotie 2
78210 Varkaus

Puh; Jorma: +358 (0)40 512 6703